Jak fungují online automaty

17.03.2022 Od Tomáš 0

Online automaty jsou jednou z nejoblíbenějších her v kamenných i online kasinech. Lidé milují automaty pro jejich snadné použití a možnost vyhrát velké sumy peněz, i když hrají s velmi nízkými sázkami. Samozřejmě, musíte mít na své straně štěstí, ale to se stává docela často. V tomto článku se společně dozvíme o fantastickém světě online hracích automatů, podíváme se, jak fungují a jak hrát online verze.

 

Působivý výběr online automatů pro hraní

Abyste věděli, jak dnes online automaty fungují, musíte jít za hranice své představivosti. Díky technologii nyní můžete najít řadu působivých doplňkových funkcí, včetně:

  • Bonusové symboly
  • Symboly Scatter a Wild
  • Zatočení zdarma
  • Více výherních linií
  • Progresivní jackpoty
  • Multiplikátory
  • Pokud máte málo zkušeností s online hrami a tyto termíny vám nejsou známé, nebojte se! V následujících odstavcích se podívám na funkce jednu po druhé, abych jednou provždy odhalil záhadu.

Jednoduchost online výherních automatů

Online hrací automaty jsou velmi jednoduché na pochopení. Točí se několik válců a možná 10 symbolů každého typu. Kromě toho, pokud se výherní kombinace objeví se symboly, zajistíte si výhru a budete vyplaceni podle svého vkladu. Jakmile si vyberete svůj slot s motivem, který preferujete, můžete přejít na další úroveň.

Jak hrát s bonusovými symboly

Měli byste si na tyto symboly dávat pozor, protože aktivují bonusové hry nebo vám udělují bezplatná otočení.

1. Co jsou točení zdarma?

Jsou to roztočení, za která nemusíte platit. Kromě toho je můžete aktivovat získáním tří nebo více symbolů Scatter nebo roztočení zdarma na válcích.

2. Multiplikátory jsou to, co každý chce

Jak slovo napovídá, tyto symboly znásobují vaše výhry. Hlavním cílem multiplikátoru je zvýšit vaše výhry.

Vyberte správný symbol

Před hraním výherního automatu je nezbytné určit, který symbol je Wild. V mnoha případech jej nelze přehlédnout, protože se skládá ze čtverce se slovem „Wild“ napsaným velkými písmeny. Při jiných příležitostech se však jedná o jedinečný symbol spojený s tématem automatu.

Online automaty – jak hrát

Chcete hrát automaty online, ale nevíte, kde začít? Nejprve vám doporučujeme vybrat si automat s vyšším procentem výplaty: je vhodnější zvolit automaty s procentem výplaty 95 % a více.

Online automaty jak vyhrát — mohl by to být váš šťastný den?

Tato hra je založena na technologii generátoru náhodných čísel (RNG), takže neexistuje žádná skutečná strategie, jak vyhrát. Co tedy můžete dělat? Jednou z technik, jak vyhrát na automatech, je měnit svou sázku. Mnoho online automatů zvyšuje počet výherních linií s rostoucí sázkou. Kromě toho, pokud vyhrajete 10 eur se sázkou 0,20 centů na zatočení, můžete mírně změnit částku, kterou vsadíte, abyste aktivovali více výherních linií.

Co je to výplatní linie?

Výherní linie je neviditelná linie na válcích, kde se symboly musí shodovat, aby vyhrály cenu. Může být centrální nebo horizontální. Podívejme se na klasickou mřížku 5×3, nejznámější výherní řadu s nejvyššími výplatami. Je uprostřed, na pěti řádcích. Výherní linie mohou být navíc diagonální a někdy mohou mít nepravidelný tvar. Někdy vás sloty ocení, pokud je vaše kombinace zleva doprava nebo naopak. Kromě toho je nejlepší před umístěním skutečných peněz identifikovat všechny výherní linie.

Těšte se na úžasné výhry

Pevné a progresivní jackpoty jsou to, na co si musíte dávat pozor. Částka, kterou můžete vyhrát, je jasně uvedena na výplatní tabulce. Pevný jackpot má tento název, protože se zvyšuje, dokud někdo nevyhraje. Na druhou stranu progresivní jackpot může být mnohem bohatší a je tvořen procentem sázek uzavřených v online kasinech, která danou hru hostí.

Před hraním se seznamte

Celkově je každý automat jiný. Před hraním si prohlédněte funkce každé hry. Všechny sloty se však liší, proto je důležité konzultovat všechna pravidla. Přečtěte si naše průvodce a recenze slotů, abyste se seznámili s hrami, zatímco se připravujete stát se skutečným expertem.