10 výhod být High Rollerem

24.02.2022 Od Tomáš 0

Kasina milují catering pro zákazníky, kteří utrácejí hodně peněz. Udělají vše pro to, aby udrželi tyto patrony spokojené a poskytli jim zážitek, díky kterému se budou chtít vracet pro více. Těch pár šťastlivců, kteří se dostanou do pozice high rollers, může získat řadu lukrativních výhod. To může být velký problém pro aktivní hráče, kteří se snaží živit hazardem.

Dostávají High Rollers opravdu skvělé výhody?

Co se vám vybaví, když se řekne „high roller“? Možná si představujete legendu, jako je Kevin MacPhee nebo Byron Kaverman, jak vchází do kasina se skupinou fanoušků, kteří se nad nimi líbají? Zvláštní uznání od zaměstnanců kasina a štamgastů není jedinou výhodou toho, že jste na vysoké úrovni. Kasina často dávají takovým hráčům fantastické výhody jako „děkuji“ za to, že podniku přinesli další příjmy.

Nemusíte být nutně opravdu dobrými hráči, abyste získali vyšší postavení. William Bennett, konzervativní aktivista a autor Knihy ctností, se po ztrátě 8 milionů dolarů stal high rollerem.

Kasina často poskytují Bennettovi a dalším high rollerům spoustu výhod, aby je udržela utrácet peníze. Kasina také chtějí povzbudit hráče, aby pokračovali ve hře v jejich kasinech, aby zařízení vypadalo lákavěji pro ostatní návštěvníky.

Jaké výhody můžete jako High Roller očekávat?

Cashback nabídky

Mnoho živých fyzických kasin nabízí cashback bonusy svým nejvyšším hráčům. Tyto bonusy a požadavky na jejich získání se v jednotlivých kasinech liší, ale bývají velmi podobné. O to se stará bonusová hra v online kasinech.

Cashback bonusy jsou založeny na sázkách, které jste uzavřeli, a obvykle začínají na přibližně 10-15 % vaší sázky. Některá kasina však zvyšují výhody cashback na 25 % pro některé ze svých nejlepších VIP.

Většina kasin umožňuje všem svým hráčům získávat odměny. Odměny jsou ale lukrativní zejména pro hráče, kteří hodně utrácejí a vyhrávají.

Mnoho kasin má různé úrovně hráčů, které umožňují hráčům kvalifikovat se na různé odměny. Aby se hráči kvalifikovali na úroveň, musí každý měsíc nebo čtvrtletí získat určitý počet bodů. Některá velká kasina například vyžadují, aby high rollery nasbíraly 2 500 bodů měsíčně, aby mohly využívat status exkluzivních členů s odměnami.

Tyto odměny mohou zahrnovat následující:

  • Сash
  • Přihlášky do turnaje
  • Zboží kasina

Odměny se stávají cennějšími, když nasbíráte více bodů.

VIP herny

Nesnášíte jednání s opilými a nepříjemnými patrony? High rollers se nemusí bát, že by se otírali o otravné hazardní hráče a amatéry. Mnoho kasin nabízí exkluzivní VIP herny pro ty, kteří nejvíce utrácejí.

Některá kasina, jako je Macao, ve skutečnosti snížila počet svých VIP pokojů. Stále jsou však vyhledávaným požitkem pro VIP téměř ve všech kasinech.

Vyhrazené parkoviště

Nalezení parkovacího místa může být jednou z nejvíce frustrujících věcí na návštěvě kasina, zejména v rušné noci ve špičce. Manažeři kasin to chápou a nechtějí, aby jejich high rollery šly do jiného kasina kvůli omezenému parkování. Jako pobídka je jejich nejlepším patronům nabízeno bezplatné parkování, aby byli spokojeni.

Pozvánky na nejlepší večírky

High rollers dostávají pozvánky na některé z nejlepších večírků ve městě. Jako VIP můžete obdržet speciální pozvánky do sídla Playboye, Marquis a velkých bazénových večírků.

VIP pozvánky jsou pravděpodobně nejžádanější výhodou pro high rollery. Máte příležitost na víno a večeři s některými z nejslavnějších lidí na světě.

Jezděte stylově

Bezplatná parkovací místa jsou příjemným pohodlím, ale ti nejvyšší válečníci se o parkování nemusí starat vůbec. Jste-li opravdový fešák, kasina mohou zajistit jinou dopravu.

Mnoho VIP jezdí v limuzínách nebo party autobusech na náklady kasina. A může to být ještě lepší – některá kasina létají se svými nejcennějšími VIP soukromými letadly.

Celoměstský VIP status

Města s mnoha velkými kasiny jsou rušná. Hotely jsou často přeplněné a restaurace mají šílené čekací doby, ale to nezadržuje vysoké nálady. Kasina zajišťují preferenční rezervace a výrazně kratší čekací doby na nejlepších místech ve městě.

Získání hvězdného zacházení v hotelu, restauraci nebo kasinu může být fenomenální výhodou. Někdy je však to, že se dostanete na začátek řady, tou nejlepší výhodou ze všech.

Celoměstské slevy

Kasina úzce spolupracují s ostatními místy po celém městě a budou nabízet jídla ve špičkových restauracích a pomáhají získávat slevy v hotelech. Kasina vědí, že jedním z nejlepších způsobů, jak udržet své high rollery šťastné, je zajistit příjemný pobyt.

Seznamte se s celebritami

Kasina mají hluboko do kapsy, což pomáhá přilákat některé z největších celebrit na světě. High rollery se při vstupu do VIP místnosti často setkávají s bohatými a slavnými. Mnohé celebrity jsou samy o sobě high rollery, takže možná budete mít šanci si proti nim zahrát.

Zvláštní pozornost personálu

Někdy je nejlepším dárkem ze všech trocha personalizované zábavy. Kasina vynakládají maximální úsilí, aby své vážené patrony bavila, zejména při speciálních událostech, jako jsou narozeniny nebo rozlučky se svobodou.

 

Eli Pacino, partner OAK v Las Vegas, hovořil o mimořádné pozornosti, kterou mohou jeho high rollery očekávat. „S každým, kdo vstoupí do mého klubu, se chovám dobře, ale očividně je více pozornosti věnováno lidem, kteří utrácejí mnohem více peněz,“ řekl Hollywood Reporter.

Herec Andy Samberg je špičkový hráč a během své rozlučky se svobodou si užíval královského zacházení. „Má skupinu s názvem ‚Osamělý ostrov‘,“ řekl Pacino. „S T-Pain udělali píseň s názvem ‚Jsem na lodi‘. Takže jsme postavili loď a udělali velkou prezentaci. Loď drželi dva autobusáři a uvnitř jedna dívka. Zahráli jsme píseň a oni si mysleli, že je to ta nejúžasnější věc, jakou kdy viděli.“